Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce, wynik spotkania 0-0

Dnia 2021-09-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Korona Kielce wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 63' J. Ribeiro Oliveira 90'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 8' M. Zebic 25' J. Podgorski 34' P. Malarczyk 63' K. Forenc 64' M. Zebic 89'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Korona Kielce: M. Zebic 89'

Główny sędzia meczu - . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Oddani kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych graczy drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak S. Sobczak M. Szpakowski często zaserwowały fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na idealne asysty oraz gole, bezlitosne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Korona Kielce w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Ludowy.