Dnia 2021-10-01 18:30 na stadionie Stadion MOSiR miał miejsce mecz ŁKS Łódź - Zaglebie Sosnowiec: wynik 0-1

W dniu 2021-10-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy ŁKS Łódź a Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: S. Sobczak 78' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Dominguez 13' M. Dabrowski 22'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: P. Bryla 45' L. Duriska 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu ŁKS Łódź stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj kibice śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak A. Dominguez P. Bryla nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, iż potyczki męczą kibica. Obserwujemy nieprzepisowe faule, spektakularne asysty czy gole zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion MOSiR.