Spotkanie między Stomil Olsztyn i Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 3-1 na obiekcie Stadion OSiR

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Stomil Olsztyn oraz Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2021-11-07 14:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: P. Mikita 7' 1-0 J. Straus 10' 2-0 S. Pawlowski 43' 2-1 L. Moneta 54' 3-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: L. Moneta 3' S. J. Bwanga 22' W. Reiman 56' K. Zwir 61' F. Wojcik 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Machala 57' W. Szumilas 88'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stomil Olsztyn stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Jastrzębie. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Liczni kibice śledzą starcia, które startują w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze jak L. Moneta M. Machala raz za razem zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że spotkania męczą. Nieprzerwanie trafiamy na niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego fana, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Stomil Olsztyn oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion OSiR.