Na stadionie Stadion Ludowy miało miejsce spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Zaglebie Sosnowiec a Arka Gdynia wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-20 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Arka Gdynia.

Gole strzelali: S. Sobczak 24' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Pawlowski 68' V. Dalic 69' J. Ribeiro Oliveira 85' P. Bryla 88'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Marcjanik 37' P. Sasin 42' Marcus 69' M. Dobrotka 70'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice natomiast Arka Gdynia podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Stomil Olsztyn.

Wierni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. S. Pawlowski M. Marcjanik stale sprawiają wyborowym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Walki między drużynami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że spotkania męczą. Obserwujemy przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.