Widzew Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania - 3-2

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2021-11-28 17:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Sobczak 2' 0-1 B. Guzdek 32' 1-1 Dani Villanueva 42' 2-1 S. Sobczak 52' 2-2 P. Stępiński 79' 3-2

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Villanueva 40' D. Tanzyna 71' M. Hanousek 83'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Ryndak 39' M. Ambrosiewicz 76'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Widzew Łódź stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Wielu fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi potyczki ligi I Liga. Składające się z zdolnych zawodników zespoły futbolowe i zawodnicy jak D. Villanueva D. Ryndak często serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się nader zaciekłe, nie często bywa, iż spotkania nie są interesujące. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich znanych drużyn jak Widzew Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.