Na obiekcie Stadion Ludowy odbyło się spotkanie pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów - wynik końcowy 3-2

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2021-11-24 17:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Banaszewski 19' 1-0 S. Pawłowski 36' 2-0 S. Pawłowski 45' 3-0 M. Ziemann 53' 3-1 M. Rzuchowski 86' 3-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 58' W. Szumilas 90' V. Dalic 90' Q. Seedorf 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 39' J. Kolenc 48' M. Ziemann 51' R. Mandrysz 76'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast Chrobry Głogów z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak D. Jonczy M. Ilkow-Golab wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele pozytywnych emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, rzadko bywa, że potyczki nudzą. Zdarzają się bezlitosne faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Ludowy.