Dnia 2021-12-03 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice: 5-0

Dnia 2021-12-03 17:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Górnik Polkowice zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

 

Gole strzelali: S. Sobczak 31' 1-0 S. Pawłowski 35' 2-0 S. Pawłowski 65' 3-0 Q. Seedorf 71' 4-0 Q. Seedorf 73' 5-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 61' W. Kaminski 79'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 44' B. Zoladz 54'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia meczu to M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi pasjonujące potyczki ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak D. Jonczy M. Biernat niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy nieczyste faule, przepiękne bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że mecze nudzą. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.