Zaglebie Sosnowiec vs GKS Katowice, wynik meczu 0-1

W dniu 2022-03-04 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a GKS Katowice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: A. Błąd 80' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Sanogo 81' M. Gliwa 84' P. Bryla 87' J. Ribeiro Oliveira 90' D. Jonczy 90'

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter meczu to L. Lewandowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice natomiast GKS Katowice podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak V. Sanogo Z. Wojciechowski wielokrotnie gwarantują wyborowym fanom mnóstwo emocji. Natrafiamy na zapadające w pamięć bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są bardzo zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to mecze nie warte uwagi. Z tego względu warto oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Ludowy.