Spotkanie Tychy 71 - Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2022-03-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 oraz Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Tychy 71 oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: S. Pawłowski 35' 0-1 D. Rumin 48' 1-1 N. Nedić 90' 2-1

Żółte kartki Tychy 71: D. Polap 6' K. Szymura 65' D. Rumin 73' G. Jaroch 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 24' Q. Seedorf 53' V. Sanogo 57' W. Szumilas 61' S. Sobczak 72'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia meczu - P. Lasyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Mnóstwo fanów futbolu z zapałem śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak D. Polap F. Borowski wielokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom wiele emocji. Interesujące potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania męczą fana. Stale trafiamy na bezlitosne faule, przechodzące do historii asysty oraz bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Tychy 71 oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.