Mecz SKRA Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 1-2

SKRA Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-03-20 17:00 na obiekcie sportowym Boisko Kresowa 1 odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy SKRA Częstochowa a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Sobczak 57' 0-1 S. Sobczak 82' 0-2 K. Ropski 88' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Baranowicz 56' 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 47' J. Ribeiro Oliveira 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak B. Baranowicz F. Borowski raz za razem sprawiają wyborowym miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Stale natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Boisko Kresowa 1.