Spotkanie Korona Kielce kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik 2-1

Dnia 2022-04-09 10:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Korona Kielce a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: E. Shikavka 55' 1-0 Filipe Oliveira 67' 2-0 W. Szumilas 74' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: A. Fraczczak 50' P. Malarczyk 57'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Maslowski 70' W. Kaminski 75'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo fascynujące poczynania w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo A. Fraczczak M. Maslowski nieustannie gwarantują kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż spotkania nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Korona Kielce i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.