Puszcza Niepołomice - Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu - 1-1

Puszcza Niepołomice - Zaglebie Sosnowiec, wynik 1-1. Dnia 2022-04-06 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice i Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: S. Kobusiński 49' 1-0 V. Sanogo 90' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 42' K. Stepien 61' J. Serafin 80' L. Solowiej 84'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 14' D. Jonczy 33'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 61'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle interesujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak K. Stepien D. Gojny stale serwują wyborowym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Bardzo często obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania usypiające. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Puszcza Niepołomice i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.