Dnia 2022-04-16 16:00 miało miejsce spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs ŁKS Łódź zakończone wynikiem 0-0

Zaglebie Sosnowiec vs ŁKS Łódź, wynik 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-04-16 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Sanogo 4' M. Maslowski 28' P. Bryla 38' J. Ribeiro Oliveira 67'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Rozwandowicz 64' M. Wolski 83' J. Kuzma 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

Kibice z zapałem śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi V. Sanogo M. Rozwandowicz nieustannie zapewniają wyborowym fanom wiele pozytywnych emocji. Natrafiamy na książkowe gole i asysty, ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska męczą kibica. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Zaglebie Sosnowiec oraz ŁKS Łódź oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Ludowy.