Dnia 2022-04-22 16:00 odbył się mecz pomiędzy Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec: 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-04-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 88'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Bodzioch 45' D. Ryndak 69' M. Peterman 84' W. Kaminski 89'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter spotkania to M. Złotnicki. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Oddani fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak A. Komor M. Bodzioch często zaserwowały wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami są zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania usypiające. Bardzo często natrafiamy na ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne gole i asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Stal.