Dnia 2022-05-01 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz pomiędzy Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec - końcowy wynik 0-2

Podbeskidzie kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Podbeskidzie a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-05-01 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Masłowski 51' 0-1 S. Sobczak 64' 0-2

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 43' J. Rodriguez 85'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 37' M. Maslowski 41'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia spotkania to S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Chrobry Głogów.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi poczynania ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i piłkarze jak E. Bonifacio V. Dalic wielokrotnie gwarantują fantastycznym sympatykom wiele emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że mecze nudzą. Bardzo często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto oglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.