Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Miedz Legnica dnia 2022-04-26 16:00: wynik 1-2

W dniu 2022-04-26 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Miedz Legnica wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: N. Mijušković 29' 0-1 S. Sobczak 87' 1-1 P. Makuch 90' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 50' M. Maslowski 60' P. Bryla 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: D. Tront 10' J. Aurtenetxe 40' J. Carolina 54' R. Hoogenhout 58' Chuca 61' J. Gammelby 76'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: J. Ribeiro Oliveira 28' P. Bryla 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Chrobry Głogów natomiast Miedz Legnica z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Bardzo często wierni kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak D. Jonczy D. Tront niejednokrotnie zagwarantowały swoim wiernym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to zmagania usypiające. Systematycznie obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe bramki oraz asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz Miedz Legnica oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.