Zaglebie Sosnowiec kontra Stomil Olsztyn, wynik spotkania: 0-0

Zaglebie Sosnowiec kontra Stomil Olsztyn, wynik 0-0. W dniu 2022-05-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Sosnowiec a Stomil Olsztyn wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Banaszewski 32' M. Maslowski 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 16' M. Dampc 41'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i . Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów śledzi poczynania ligi I Liga. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak M. Banaszewski K. Zwir niejednokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki przynudzają. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Zaglebie Sosnowiec oraz Stomil Olsztyn i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Ludowy.