Spotkanie Chrobry Głogów vs Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 4-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 4-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Rzuchowski 10' 1-0 M. Lebedynski 20' 2-0 M. Rzuchowski M. Lebedynski 27' 3-0 M. Bochnak M. Rzuchowski 30' 4-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 5'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 80'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Chrobry Głogów stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Zaglebie Sosnowiec z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi poczynania w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak M. Ilkow-Golab V. Dalic nieprzerwanie serwują kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami są bardzo zagorzałe, rzadko zdarza się ostatecznie, że widowiska nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Chrobry Głogów oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.