Odra Opole vs Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu - 1-4

Odra Opole vs Zaglebie Sosnowiec 1-4. Dnia 2022-07-29 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 3 pomiędzy Odra Opole a Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 1-3. Końcowy wynik meczu to 1-4.

 

Gole strzelali: S. Sobczak 32' 0-1 Ł. Kędziora 35' 0-2 S. Sobczak 38' 0-3 T. Mikinič 45' 1-3 M. Fábry 85' 1-4

Żółte kartki Odra Opole: B. Petrak 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 24' D. Jonczy 87'

Czerwone kartki Odra Opole: J. Szrek 31'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak B. Petrak S. Bonecki nieustannie sprawiają wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie obserwujemy wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki między graczami z ligi bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że mecze nie są interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Odra Opole i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.