Spotkanie GKS Katowice vs Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 3-1 dnia 2022-08-06 15:30 na obiekcie Stadion ul. Bukowa

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między GKS Katowice a Zaglebie Sosnowiec wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2022-08-06 15:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy GKS Katowice a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: P. Szwedzik 31' 1-0 P. Szwedzik 46' 2-0 S. Sobczak 65' 2-1 M. Urynowicz 67' 3-1

Żółte kartki GKS Katowice: J. Arak 21' G. Janiszewski 25'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 12' M. Maslowski 57'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu GKS Katowice stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak J. Arak D. Jonczy często sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami są zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to mecze nudne. Systematycznie obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, zapadające w pamięć asysty czy gole dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. GKS Katowice i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion ul. Bukowa.