Dnia 2022-10-15 18:00 na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie między Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-2

Dnia 2022-10-15 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu między Podbeskidzie a Zaglebie Sosnowiec wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: K. Biliński 14' 1-0 S. Sobczak 46' 1-1 K. Biliński 63' 2-1 0 D. Jończy 90' 2-2

Żółte kartki Podbeskidzie: I. Markov 40' M. Misztal 49' M. Janota 75' E. Bonifacio 81' Y. Celtik 90' T. Jodlowiec 90' E. Bonifacio 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 75' D. Jonczy 90' M. Maslowski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie: Y. Celtik 90' E. Bonifacio 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter meczu - P. Gryckiewicz. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Krakow.

Wielu fanów futbolu śledzi ciekawe starcia w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak I. Markov O. Bykov wielokrotnie gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się idealne asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to spotkania mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.