Zaglebie Sosnowiec kontra Nieciecza, wynik spotkania 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Nieciecza zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-10-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Nieciecza.

Gole strzelali: R. Rep 26' 0-1 M. Rozwandowicz 40' 1-1 M. Banaszewski 59' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 13' D. Jonczy 65' T. Klups 88' M. Ziolkowski 90'

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 42' N. Tekijaski 68' A. Dombrovskiy 70' A. Kadlec 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak F. Borowski W. Biedrzycki często gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami są nader nieustępliwe, nie często bywa, iż zmagania męczą fana. Regularnie obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i Nieciecza w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Ludowy.