Na obiekcie Stadion Ludowy miał miejsce mecz Zaglebie Sosnowiec kontra Górnik Łęczna: 2-2

Zaglebie Sosnowiec kontra Górnik Łęczna zakończony wynikiem 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Górnik Łęczna wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-10-23 16:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: S. Krykun 4' 0-1 D. Zbozien S. Sobczak 41' 1-1 D. Tkacz 75' 1-2 L. Grzeszczyk M. Maslowski 90' 2-2 W. Szumilas

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 15' S. Sobczak 20' M. Rozwandowicz 26' O. Bykov 28' D. Jonczy 34'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 10' D. Dziwniel 24' V. Lykhovydko 33' E. Kryeziu 61'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 26'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Piast Gliwice.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak M. Rozwandowicz M. Biernat często serwują wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to widowiska drętwe. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem dodające smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Zaglebie Sosnowiec oraz Górnik Łęczna jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Ludowy.