Mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow na stadionie Stadion Ludowy dnia 2022-10-28 18:30: wynik końcowy 1-2

Zaglebie Sosnowiec vs Wisla Krakow wynik spotkania 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-10-28 18:30 na stadionie Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Gole strzelali: S. Pawłowski 13' 1-0 Luis Fernández 39' 1-1 Luis Fernández 53' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 37' P. Bryla 75'

Żółte kartki Wisla Krakow: D. Szot 84'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter spotkania - P. Gryckiewicz. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Sandecja Nowy Sącz.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak O. Bykov D. Szot częstokroć zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii asysty i gole, brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zaciekłe, rzadko bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Ludowy.