Spotkanie między Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2022-11-04 17:00: końcowy wynik 4-1

W dniu 2022-11-04 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa spotkania między Sandecja Nowy Sącz a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

 

Gole strzelali: M. Fábry 44' 0-1 J. Wróbel 45' 1-1 J. Iskra 63' 2-1 M. Mas 81' 3-1 S. Łusiusz 90' 4-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 48' J. Iskra 75' M. Surzyn 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia spotkania to Ł. Szczech. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak B. Kasprzak stale sprawiają wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między drużynami są zaciekłe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska usypiające. Ustawicznie natrafiamy na niezwykłe asysty czy gole, ostre faule gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.