Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Zaglebie Sosnowiec dnia 2022-11-13 17:00 na obiekcie Stadion Stal: końcowy wynik 2-2

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-11-13 17:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Gorski 12' 1-0 K. Antonik M. Fabry 43' 1-1 R. Adamski 77' 2-1 P. Wojciechowski M. Bodzioch 90' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 38'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Fani z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo R. Bak często sprawiają wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Obserwujemy efektowne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między graczami z ligi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania nas męczą. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Stal.