Zaglebie Sosnowiec vs GKS Katowice, wynik meczu: 2-1

Zaglebie Sosnowiec vs GKS Katowice, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a GKS Katowice wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-02-25 16:30 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice.

Gole strzelali: M. Karwot 7' 1-0 A. Troć 55' 2-0 A. Jędrych 90' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 30' S. Bonecki 37' M. Rozwandowicz 54' P. Bryla 90'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 42' B. Jaroszek 65' M. Roginic 86' R. Figiel 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak S. Sobczak D. Dudzinski stale zapewniają fantastycznym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy gole, nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko zdarza się, że mecze nas nudzą. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.