Spotkanie Tychy 71 vs Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 i Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-03-04 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: W. Żytek 76' 1-0

Żółte kartki Tychy 71: M. Radecki 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Karwot 45'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą fascynujące starcia w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak M. Radecki M. Karwot nieustannie serwują wyborowym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. Zdarzają się wyjątkowe gole i asysty, nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Tychy 71 i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.