Mecz Zaglebie Sosnowiec kontra SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 0-1

Zaglebie Sosnowiec kontra SKRA Częstochowa, wynik końcowy 0-1. W dniu 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec oraz SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a SKRA Częstochowa wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: J. Flak 40' 0-1 J. Sangowski

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 11' B. Checinski 61'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Machala 13' P. Sajdak 74' B. Babiarz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 86'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi starcia ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak S. Bonecki M. Machala częstokroć zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Często trafiamy na bezlitosne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć bramki i asysty dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki drętwe. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Zagłębiowski Park Sportowy.