Na stadionie Stadion GOS dnia 2023-03-19 17:00 odbył się mecz Chrobry Głogów vs Zaglebie Sosnowiec: 0-0

Dnia 2023-03-19 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Chrobry Głogów a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 54' A. Zarowny 60' M. Jozwiak 65' D. Hanc 70'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ziemann 16' D. Ryndak 47' S. Sobczak 64' S. Bonecki 68' K. Wrzesinski 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 58'

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów natomiast Zaglebie Sosnowiec z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Fani z zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Michalec M. Ziemann wielokrotnie sprawiają swoim wiernym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy ostre faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, wspaniałe bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że potyczki nas nudzą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Chrobry Głogów oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion GOS.