Mecz Zaglebie Sosnowiec kontra Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-1

Zaglebie Sosnowiec kontra Puszcza Niepołomice 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-02 13:00 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: R. Kidric 55' 0-1 R. Yakuba S. Sobczak 61' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 45' D. Guezen 75' M. Banaszewski 88'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Klisiewicz 18' K. Zapolnik 42' E. Thiakane 45' P. Mrozinski 52' T. Wojcinowicz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 75'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 60'

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Sandecja Nowy Sącz.

Wierni kibice futbolu śledzą interesujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi D. Guezen L. Klisiewicz niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki drętwe. Nieprzerwanie natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania sportowe ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.