Dnia 2023-04-15 15:30 odbyło się spotkanie między Zaglebie Sosnowiec oraz Ruch Chorzów zakończone wynikiem 2-0

Zaglebie Sosnowiec kontra Ruch Chorzów 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Sosnowiec a Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-04-15 15:30 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec oraz Ruch Chorzów.

Gole strzelali: W. Szumilas 78' 1-0 M. Banaszewski 87' 2-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: P. Bryla 34' S. Sobczak 50' M. Ziemann 84'

Żółte kartki Ruch Chorzów: J. Sedlak 3' T. Foszmanczyk 21' M. Sadlok 42' S. Kobusinski 85'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza a Ruch Chorzów podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

W dzisiejszych czasach fani śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak P. Bryla J. Sedlak wielokrotnie zapewniają wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Ruch Chorzów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Zagłębiowski Park Sportowy.