Zaglebie Sosnowiec - ŁKS Łódź, wynik meczu - 1-0

Dnia 2023-04-28 18:30 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: M. Rozwandowicz 9' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 90' M. Fabry 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 50' A. Marciniak 61' D. Nowacki 89'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu to L. Kuźma. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak D. Guezen N. Monsalve często zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami z ligi są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wyśmienite bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.