Dnia 2023-05-08 16:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Nieciecza i Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-0

Nieciecza vs Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nieciecza oraz Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-05-08 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Nieciecza a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: D. Jończy 31' 1-0 M. Ambrosiewicz 50' 2-0

Żółte kartki Nieciecza: A. Trubeha 34' A. Radwanski 73'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 38' M. Fabry 71'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Nieciecza stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak A. Trubeha F. Borowski nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż spotkania nudzą. Zdarzają się efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, przeglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Nieciecza oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.