Mecz Lechia Gdansk vs Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 4-0

Spotkanie Lechia Gdansk vs Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 4-0

W miniony wtorek, 15 marca br., na Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się spotkanie pomiędzy Lechią Gdańsk a Zagłębiem Sosnowiec, które zakończyło się wynikiem 4-0 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Lechii 1-0, ale po przerwie gdańszczanie zdecydowanie przejęli inicjatywę, zdobywając kolejne bramki. Szczegółowa relacja z tego starcia w dalszej części artykułu.

Zaglebie Sosnowiec kontra Odra Opole zakończony wynikiem 1-1

Mecz między Zaglebie Sosnowiec oraz Odra Opole dnia 2024-03-10 17:00 na obiekcie ArcelorMittal Park: 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Odra Opole w ramach 23. kolejki I ligi zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w ArcelorMittal Park, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Odra Opole objęła prowadzenie jeszcze przed przerwą, ale Zaglebie Sosnowiec zdołało w drugiej połowie doprowadzić do wyrównania, dzięki czemu punkty zostały podzielone między obie drużyny.

Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Podbeskidzie, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie zakończone wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Podbeskidzie zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się w ArcelorMittal Park w ramach 22. kolejki I ligi, nie przyniosło widzom emocji w postaci bramek. Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Mecz rozegrany 3 marca o godzinie 17:00 zakończył się bez rozstrzygnięcia, pozostawiając kibiców z niespełnionymi oczekiwaniami.

Mecz Resovia Rzeszów vs Zaglebie Sosnowiec, wynik 1-0

Spotkanie Resovia Rzeszów - Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 1-0 dnia 2024-02-25 17:00

Wczorajszy mecz pomiędzy Resovią Rzeszów a Zagłębiem Sosnowiec okazał się emocjonującym widowiskiem, które zakończyło się zwycięstwem 1-0 na korzyść drużyny Resovii. Spotkanie rozegrane na Stadionie Stal w ramach 21. kolejki I ligi dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych momentów.

Zaglebie Sosnowiec - Znicz Pruszków, wynik 0-1

Mecz Zaglebie Sosnowiec - Znicz Pruszków zakończony wynikiem 0-1

Wczorajszy mecz I ligi pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Znicz Pruszków był pełen emocji i napięcia. Spotkanie odbyło się na stadionie ArcelorMittal Park, gdzie obie drużyny starały się zdobyć cenne punkty. Ostatecznie po wyrównanej walce to Znicz Pruszków wyszedł zwycięsko, pokonując Zaglebie Sosnowiec 1-0. Mecz ten odbył się 18 lutego 2024 roku o godzinie 17:00, a jednobramkowe prowadzenie Znicza utrzymało się do samego końca spotkania.

Wisla Plock - Zaglebie Sosnowiec wynik 2-0

Mecz Wisla Plock vs Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-0 dnia 2023-12-15 19:30 na obiekcie Orlen Stadion

W meczu 19. kolejki I ligi drużyna Wisła Płock pokonała Zaglebie Sosnowiec wynikiem 2-0. Mecz odbył się na Orlen Stadion, a pomimo braku goli w pierwszej połowie, Wisła Płock zdołała pokonać rywali po przerwie, zdobywając cenne trzy punkty.

Mecz Zaglebie Sosnowiec - Motor Lublin, wynik końcowy 0-4

Mecz między Zaglebie Sosnowiec i Motor Lublin zakończony wynikiem 0-4 dnia 2023-12-08 19:30

W meczu I Ligi pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Motorem Lublin to goście okazali się zdecydowanie lepsi. Motor Lublin odniósł pewne zwycięstwo, pokonując Zaglebie Sosnowiec 4:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 na korzyść drużyny Motoru Lublin. Mecz odbył się w ArcelorMittal Park, a data spotkania to 8 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30.

Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec, wynik 2-0

Spotkanie Miedz Legnica vs Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-0

W sobotę, 26 listopada 2023 roku na Stadionie im. Orła Białego odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Miedzi Legnica i Zagłębia Sosnowiec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg gry od pierwszego gwizdka sędziego. Wynik na przerwę to 1-0, a zwycięskie bramki padły w drugiej połowie. Mecz ten odbył się w ramach 16. kolejki I ligi.

Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Arka Gdynia 1-3

Mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Arka Gdynia zakończony wynikiem 1-3 na obiekcie ArcelorMittal Park dnia 2023-11-12 17:00

W meczu I Ligi pomiędzy Zaglebiem Sosnowiec a Arką Gdynia, to goście odnieśli zasłużone zwycięstwo. W spotkaniu, które odbyło się na stadionie ArcelorMittal Park, Arka Gdynia pokonała Zaglebie 3-1. Mimo remisu 1-1 na przerwę, to drużyna z Gdyni okazała się bardziej skuteczna w drugiej połowie, zdobywając kolejne dwie bramki i zapewniając sobie trzy punkty.

Mecz pomiędzy Wisla Krakow - Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Wisla Krakow vs Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-0

W rozgrywanym wczoraj meczu piłki nożnej drużyny Wisła Kraków oraz Zagłębie Sosnowiec zremisowały ze sobą wynikiem 0-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, a sędzią tego starcia był P. Gryckiewicz. Mecz odbył się w ramach 14. kolejki I Ligi. Pomimo intensywnej rywalizacji żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki, co ostatecznie zaowocowało remisem. Zarówno wynik na przerwę, jak i w pełnym czasie gry był bezbramkowy.

Zaglebie Sosnowiec vs Tychy 71 0-1

Mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Tychy 71 zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-10-28 15:30 na stadionie ArcelorMittal Park

W emocjonującym spotkaniu I Ligi, drużyny Zaglebie Sosnowiec i Tychy 71 zmierzyły się na boisku ArcelorMittal Park. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy zdołali zdobyć jedynego gola, ustalając tym samym wynik na 0-1. Od samego początku rywalizacja była zacięta, a ostateczny rezultat utrzymał się do ostatniego gwizdka. Sędzią tego starcia był S. Krasny.

Mecz Stal Rzeszów kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-0

Stal Rzeszów vs Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania: 0-0

W emocjonującym meczu drużyn Stal Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec, który odbył się na Stadionie Stal, obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc starcie wynikiem 0-0. Pomimo starań z obu stron, żadnej z drużyn nie udało się wpisać na listę strzelców. Mecz odbył się w ramach 12. kolejki I Ligi. Sędzią tego spotkania był G. Kawałko. Kolejne wyzwania czekają już na obie ekipy.