Spotkanie Wisla Krakow vs Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-0

W rozgrywanym wczoraj meczu piłki nożnej drużyny Wisła Kraków oraz Zagłębie Sosnowiec zremisowały ze sobą wynikiem 0-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, a sędzią tego starcia był P. Gryckiewicz. Mecz odbył się w ramach 14. kolejki I Ligi. Pomimo intensywnej rywalizacji żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki, co ostatecznie zaowocowało remisem. Zarówno wynik na przerwę, jak i w pełnym czasie gry był bezbramkowy.

Relacja z meczu Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec

Wczorajszy wieczór na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie był świadkiem zaciętego starcia pomiędzy drużynami Wisła Kraków i Zagłębie Sosnowiec. Choć mecz zakończył się remisem 0-0, to nie brakowało emocji i ciekawych momentów. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:30, a obie drużyny rozegrały pełne 90 minut, które nie przyniosły klarownego zwycięzcy. Zarówno przed przerwą, jak i po niej, wynik nie uległ zmianie, co ostatecznie doprowadziło do remisu. Na boisku nie zabrakło widowiskowych akcji, ale bramki pozostawały niestety nieosiągalne dla piłkarzy. Kilka groźnych sytuacji stworzyła drużyna Wisły Kraków, lecz skuteczna obrona Zagłębia Sosnowiec udaremniła wszelkie próby zdobycia gola. Mecz nie obył się bez emocji, a sędzia P. Gryckiewicz musiał kilkukrotnie interweniować. W 26. minucie pomylił się P. Gogol, otrzymując żółtą kartkę za faul. Natomiast w drużynie przeciwników żółte kartki zobaczyli M. Karwot (34'), M. Machala (43'), J. Valencia (86') oraz D. Guezen (88'). Mimo napiętej atmosfery na boisku, nie doszło do wykluczenia żadnego zawodnika. Po rozegraniu pełnego czasu gry, nie było już dogrywki ani serii rzutów karnych, co ostatecznie zakończyło zmagania obu drużyn remisem 0-0. Kibice obu zespołów mieli okazję śledzić zacięte starcie, które niestety nie przyniosło klarownego zwycięzcy. Teraz obie drużyny będą przygotowywać się do kolejnych spotkań. Wisła Kraków zmierzy się z Polonią Warszawa, Lechią Gdańsk oraz GKS Katowice, natomiast Zagłębie Sosnowiec stanie do walki z Arką Gdynia, Miedzią Legnica oraz Chrobrym Głogów.