Dnia 2023-11-26 17:00 miał miejsce mecz Miedz Legnica kontra Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-0

Dnia 26 listopada 2023 roku na Stadionie im. Orła Białego odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Miedz Legnica i Zaglebie Sosnowiec. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść drużyny gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla Miedzi Legnica.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Miedz Legnica i Zaglebie Sosnowiec

Relacja z przebiegu meczu

W dniu 26 listopada 2023 roku na Stadionie im. Orła Białego odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Miedz Legnica oraz Zaglebie Sosnowiec. Spotkanie miało miejsce w ramach 16. kolejki I ligi. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy.

Po bramce strzelonej przez K. Drygasa w 8. minucie meczu, Miedz Legnica prowadziła 1-0 do przerwy. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli prowadzenie, gdy w 68. minucie K. Drygas ponownie trafił do siatki, tym razem po asyście D. Michalika.

W trakcie meczu piłkarz R. Hoogenhout z drużyny gospodarzy otrzymał żółtą kartkę w 27. minucie. Z kolei zawodnik J. Camara z Zaglebie Sosnowiec został ukarany żółtą kartką w 54. minucie.

Następne mecze dla Miedz Legnica to starcia z Lechią Gdańsk, GKS Katowice oraz Niecieczą. Natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z zespołami Motoru Lublin, Wisły Płock oraz Chrobrego Głogów.

Atmosfera na stadionie była gorąca, a zawodnicy obu drużyn zaprezentowali się z dobrej strony. Miejscowi kibice wspierali swoją drużynę przez cały mecz, co z pewnością miało wpływ na wynik spotkania. Pomimo starań gości, to gospodarze okazali się lepsi, zdobywając cenne trzy punkty.