Spotkanie Miedz Legnica vs Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-0

W sobotę, 26 listopada 2023 roku na Stadionie im. Orła Białego odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Miedzi Legnica i Zagłębia Sosnowiec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg gry od pierwszego gwizdka sędziego. Wynik na przerwę to 1-0, a zwycięskie bramki padły w drugiej połowie. Mecz ten odbył się w ramach 16. kolejki I ligi.

Relacja z meczu Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

Mecz pomiędzy drużynami Miedz Legnica i Zaglebie Sosnowiec odbył się na Stadionie im. Orła Białego w ramach 16. kolejki I Ligi. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00 w dniu 26 listopada 2023 roku.

W 8. minucie meczu K. Drygas zdobył bramkę dla Miedzi Legnica, ustalając wynik na 1-0. Asystę przy tej bramce zanotował M. Kostka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

W drugiej połowie, w 68. minucie, K. Drygas ponownie wpisał się na listę strzelców, podnosząc prowadzenie Miedzi Legnica na 2-0. Asystę przy tej bramce zanotował D. Michalik. Ostatecznie to Miedz Legnica zwyciężyła 2-0.

W trakcie meczu żółtą kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy R. Hoogenhout w 27. minucie, natomiast zespół gości zanotował jedną żółtą kartkę dla J. Camara w 54. minucie.

Nie odnotowano czerwonych kartek podczas tego spotkania.

W następnej kolejce Miedz Legnica zmierzy się z Lechią Gdańsk, GKS Katowice oraz Niecieczą, natomiast Zaglebie Sosnowiec spotka się z zespołami Motoru Lublin, Wisły Płock oraz Chrobrego Głogów.