Mecz Wisla Plock vs Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-0 dnia 2023-12-15 19:30 na obiekcie Orlen Stadion

W meczu 19. kolejki I ligi drużyna Wisła Płock pokonała Zaglebie Sosnowiec wynikiem 2-0. Mecz odbył się na Orlen Stadion, a pomimo braku goli w pierwszej połowie, Wisła Płock zdołała pokonać rywali po przerwie, zdobywając cenne trzy punkty.

Relacja z meczu Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Dziś na Orlen Stadionie odbył się mecz pomiędzy drużynami Wisła Płock a Zagłębie Sosnowiec. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty. Sędzia główny Ł. Karski prowadził mecz z pełnym zaangażowaniem.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0-0. Obie drużyny miały okazje do zdobycia bramki, jednak skuteczność strzelecka zawiodła. Zawodnicy Wisły Płock oraz Zagłębia Sosnowiec zaciekle rywalizowali na boisku, co przyniosło wiele emocji na trybunach.

W 68. minucie meczu K. Laskowski strzelił bramkę dla Wisły Płock, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Kibice eksplodowali radością, dopingując swoją drużynę do końca meczu. Zagłębie Sosnowiec starało się odpowiedzieć, jednak defensywa Wisły Płock była niezwykle skuteczna.

W doliczonym czasie gry, F. Hiszpański zdobył drugą bramkę dla Wisły Płock, ustalając wynik meczu na 2-0. Zagłębie Sosnowiec nie było w stanie odrobić strat, a kibice Wisły Płock świętowali zwycięstwo swojej drużyny.

W trakcie meczu zostało pokazanych kilka żółtych kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali ostrzeżenia od sędziego. F. Gerbowski i D. Kocyla z Wisły Płock oraz O. Bykov, J. Valencia i M. Fabry z Zagłębia Sosnowiec zostali ukarani kartkami za swoje występki na boisku.

Następne mecze dla Wisły Płock to GKS Katowice, Nieciecza oraz Chrobry Głogów, natomiast Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Znicz Pruszków oraz Resovią Rzeszów.