Mecz między Zaglebie Sosnowiec i Motor Lublin zakończony wynikiem 0-4 dnia 2023-12-08 19:30

W meczu I Ligi pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Motorem Lublin to goście okazali się zdecydowanie lepsi. Motor Lublin odniósł pewne zwycięstwo, pokonując Zaglebie Sosnowiec 4:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 na korzyść drużyny Motoru Lublin. Mecz odbył się w ArcelorMittal Park, a data spotkania to 8 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30.

Zaglebie Sosnowiec - Motor Lublin 0-4: Motor Lublin zdecydowanie

Mecz pomiędzy drużynami Zaglebie Sosnowiec i Motor Lublin zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem gości. Motor Lublin okazał się zdecydowanie lepszy od Gospodarzy, wygrywając 4-0 w meczu rozgrywanym na stadionie ArcelorMittal Park w ramach 18. kolejki I ligi. Sędzią głównym spotkania był M. Kochanek.

Pierwszą bramkę dla Motoru Lublin zdobył P. Ceglarz w 11. minucie meczu, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. Po pierwszej połowie wynik to 0-1 dla Gości. Po przerwie, w 49. minucie, K. Śpiewak podwyższył prowadzenie Motoru Lublin na 0-2. W 63. minucie M. Scalet strzelił trzeciego gola dla gości, ustalając wynik na 0-3. Ostateczny cios dla Zaglebie Sosnowiec zadali goście w 90. minucie, gdy bramkę zdobył S. Rudol, ustalając wynik na 0-4.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Gospodarze otrzymali aż trzy żółte kartki, zaś M. Ziemann został ukarany czerwoną kartką w 18. minucie. Natomiast zawodnikom Motoru Lublin nie pokazano żadnej żółtej ani czerwonej kartki.

Po tym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się kolejno z Wisla Plock, Chrobry Głogów oraz Znicz Pruszków, natomiast Motor Lublin czekają mecze z Lechia Gdansk, GKS Katowice oraz Nieciecza.