Zaglebie Sosnowiec vs Resovia Rzeszów, wynik meczu - 0-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-10-10 10:40 na stadionie Stadion Ludowy odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: D. Kubowicz 45' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Pawlowski 51'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Piast Gliwice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Arka Gdynia.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi niezwykle fascynujące starcia ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi S. Pawlowski B. Wasiluk nieprzerwanie gwarantują wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, przepiękne asysty oraz bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy graczami są zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to potyczki statyczne. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.