Dnia 2022-08-21 13:00 odbył się mecz między Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów: końcowy wynik 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-08-21 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: S. Sobczak 33' 1-0 M. Bochnak 66' 1-1 M. Machaj M. Bochnak 69' 1-2 P. Tupaj

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 71' D. Ryndak 79' D. Jonczy 81'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 41' A. Bogusz 87' R. Mandrysz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 23'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wikielec oraz Stal Rzeszów natomiast Chrobry Głogów podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi starcia ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo D. Gojny J. Kuzdra nieprzerwanie zapewniają kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Regularnie zdarzają się brutalne faule, widowiskowe gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania drętwe. Z tego względu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.