Na stadionie Stadion Ludowy dnia 2022-09-18 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Chojniczanka Chojnice: końcowy wynik 1-1

W dniu 2022-09-18 13:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chojniczanka Chojnice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: T. Mikolajczak 19' 0-1 M. Mikolajczyk M. Banaszewski 66' 1-1 F. Borowski

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. Drewniak 28' F. Karbowy 44' B. Kalinkowski 82'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie natomiast Chojniczanka Chojnice z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

Bardzo często liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak S. Drewniak niejednokrotnie zapewniły fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że mecze nas męczą. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Zaglebie Sosnowiec i Chojniczanka Chojnice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Ludowy.