Mecz Stal Rzeszów kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 6-0

W dniu 2023-04-08 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Stal Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Stal Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 6-0.

 

Gole strzelali: B. Wolski 23' 1-0 K. Danielewicz 45' 2-0 A. Prokić 61' 3-0 B. Poczobut 71' 4-0 K. Sadłocha 82' 5-0 P. Oleksy 90' 6-0

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 29'

Główny arbiter spotkania - T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Rzeszów zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi starcia w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak stale gwarantują wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, wyśmienite gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę zmagania między graczami bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich znanych zespołów jak Stal Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.