Mecz pomiędzy Wisla Krakow oraz Zaglebie Sosnowiec dnia 2023-05-28 10:40 - 1-2

Wisla Krakow vs Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wisla Krakow a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-05-28 10:40 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: B. Moltenis 2' 1-0 Miki M. Fabry 55' 1-1 A. Troc K. Wrzesinski 79' 1-2 T. Klups

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 67' V. Basha 86' B. Moltenis 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 65' M. Rozwandowicz 89'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz a Zaglebie Sosnowiec z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często kibice śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak I. Lasicki V. Dalic nieprzerwanie gwarantują kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to spotkania mało interesujące. Ustawicznie natrafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Wisla Krakow oraz Zaglebie Sosnowiec i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.