Na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie Podbeskidzie vs Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-08-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Sitek 5' 1-0 D. Mikołajewski 61' 2-0 M. Fábry 90' 2-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Banaszewski 39' B. Bida 69' M. Chlumecky 77' M. Ziolkowski 80' J. Hlavica 81' P. Procek 85' D. Mikolajewski 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 37' K. Bilinski 81'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Nieciecza. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i GKS Katowice.

Kibice śledzą interesujące potyczki ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak M. Banaszewski V. Dalic częstokroć zaserwowały swoim wiernym fanom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki nie są interesujące. Nieustannie natrafiamy na nieprzepisowe faule, przechodzące do historii gole oraz asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.