Mecz Zaglebie Sosnowiec kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 2-1

Zaglebie Sosnowiec kontra Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-07-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: R. Mikulec 2' 0-1 S. Pawłowski 41' 1-1 M. Fábry 77' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 83'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 37' K. Antonik 73'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to M. Szczerbowicz. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Resovia Rzeszów podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Arka Gdynia.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze jak V. Dalic D. Kubowicz wielokrotnie zagwarantowały swoim fanom mnóstwo emocji. Natrafiamy na brutalne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, przechodzące do historii asysty i gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki między zawodnikami są niezwykle zażarte, rzadko bywa, iż są to zmagania statyczne. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Ludowy.