Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Stal Rzeszów, wynik końcowy 1-0

Zaglebie Sosnowiec vs Stal Rzeszów, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-09-02 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec oraz Stal Rzeszów.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Stal Rzeszów zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: B. Poczobut 44' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Ryndak 53' S. Bonecki 64' M. Banaszewski 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Piatek 39' B. Wolski 45' L. Gora 60' P. Glowacki 90' K. Sadlocha 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Stal Rzeszów: K. Wrona 36'

Główny arbiter spotkania to M. Szczerbowicz. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi starcia w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. D. Ryndak K. Piatek stale gwarantują kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na bezwzględne faule, książkowe gole i asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to widowiska statyczne. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Stal Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.