Spotkanie pomiędzy Ruch Chorzów oraz Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-0 dnia 2022-09-09 18:30

W dniu 2022-09-09 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Ruch Chorzów a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Ruch Chorzów a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: T. Swędrowski 11' 1-0 K. Michalski 89' 2-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Sadlok 45'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ziolkowski 34' D. Jonczy 65' M. Maslowski 74'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Liczni fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak M. Sadlok M. Ziolkowski nieprzerwanie serwują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się widowiskowe bramki oraz asysty, bezlitosne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Ruch Chorzów i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.