Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole, wynik spotkania 0-2

Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole, wynik końcowy 0-2. Dnia 2023-02-18 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Zaglebie Sosnowiec a Odra Opole wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: A. Pikk 32' 0-1 D. Czapliński 52' 0-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: W. Szumilas 15' F. Borowski 66' M. Fabry 83'

Żółte kartki Odra Opole: W. Kaminski 10' D. Czaplinski 16' P. Zemlo 41' R. Niziolek 83'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia ligi I Liga. Złożone z zdolnych zawodników piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi W. Szumilas W. Kaminski nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych emocji. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Nieustannie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, spektakularne bramki i asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Odra Opole z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Ludowy.

Sprawdź, co mamy dla Ciebie w artykule o zakładach online - Zajrzyj w link!